info

přidá se na začátek hlavní stránky

Zlatý Kangsimák

Soutěž o Zlatého Kangsimáka je u konce, a tak nastal čas na odtajnění výher a vyhlášení celkových výsledků. Počet splněných výzev a některých případech i obtížnost splnění rozhodly o tom, kdo získá titul na bronzové úrovni, kdo se bude pyšnit stříbrem a kdo dosáhne zlaté úrovně. Během tréninků se pak tento týden rozdávaly ceny podle dosažené úrovně, kterými byly:

1. místo: Kšiltovka a odznak

2. místo: Odznak, nálepka a reflexní páska

3. místo: Odznak, nálepka a propiska

…vše samozřejmě s naším novým logem! Titul Zlatého Kangsimáka na některé z úrovní se podařilo získat celkově 129 z nás, soutěž tak měla velkou odezvu. Věříme, že 15 výzev, které prověřily nejen kreativitu, ale zejména odhodlání a vytrvalost při jejich plnění, vás bavilo! Některé byly snadné, u jiných jste se možná i zapotili, ale výsledky stály za to. Soutěž byla úspěšná díky Vaší velké snaze a zároveň i díky úsilí trenérů, kteří týden co týden vše poctivě vyhodnocovali. Jsme rádi, že jste zůstali taekwondu věrní i přes nelehké období online tréninků a velká pochvala všem zúčastněným v naší soutěži!

Nábor nových členů 2021/2022

logo2.png

Vážení příznivci taekwondo,

pomocí formuláře níže můžete sebe či své děti nezávazně zaregistrovat do oddílu a zajistit si tím místo v příslušné tréninkové skupině od školního roku 2021/2022. Registraci Vám potvrdíme během několika dnů, na konci srpna pak obdržíte podrobnější informace ohledně začátku tréninků a plné přihlášky do oddílu. Důležité informace:

  • Umožňujeme vyzvedávání dětí z družiny na I. stupni Masarykovy ZŠ před tréninkem a jejich vracení zpět do družiny po tréninku.
  • První trénink je zdarma na vyzkoušení, členský příspěvek následně činí 1 700 Kč za pololetí, sourozenci mají slevu 200 Kč každý.
  • Shrnutí nejdůležitějších informací o oddílu naleznete v infostránce (PDF).


Identifikace
Jméno i příjmení vyplňte, prosím, včetně diakritiky.
Format: 2021-06-19

Datum narození potřebujeme znát, protože: 1) bude jedním z údajů potřebných při vyplňování přihlášky do oddílu; 2) potřebujeme posoudit, zda má uchazeč věk adekvátní skupině, do které se hlásí. Údaje doposud nepřijatých uchazečů uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou pro jejich evidenci - když jsme vyrozuměni o ztrátě zájmu o členství v klubu, údaje bez zbytečného prodlení mažeme.
Kontakt
Zařazení

Tréninky od pondělí 24. 5. opět v tělocvičně!

Vážení rodiče, milí taekwondisté,

velmi rád bych Vás informoval, že od pondělí 24.5. budou probíhat tréninky jak jsme byli dříve zvyklí, tedy přímo v tělocvičně na 1. stupni ZŠ (vchod z boku od lesa). Budeme tak moct trénovat bez ohledu na venkovní podmínky. Počítejte jen prosím s tím, že nebudeme moct bohužel používat šatny, k tomu se váže opatření viz. níže.

Tréninkový rozvrh zůstává stejný, za celý rok jsme ho neměnili, jen jsme se přesouvali z online tréninků ven a nyní tedy do tělocvičny. Tréninky jednotlivých skupin tedy budou probíhat ve dnech a časech na které jste byli zvyklí!!!

Samozřejmě jsme vázáni i nadále určitými hygienickými opatřeními a pravidly. Tyto nařízení musíme dodržovat, a proto bych Vás chtěl požádat o pochopení a také o součinnost v jejich dodržování.

Hygienická a jiná opatření k tréninku:

Kangsim YouTube kanál nově a přehledně

173156751_290696525848065_9062637578493478698_n.jpg

Chtěli bychom Vás informovat, že jsme zaktualizovali náš YouTube kanál tak, aby Vám byl co nejvíc k užitku a usnadnil učení z našich videí. Na domovské stránce našeho YouTube kanálu nyní najdete zařazení videí do 4 základních kategorií, které jsme seřadili tak, aby byly co nejpřehlednější a našli jste vždy co potřebujete. Kategorie jsou následující:

1)     Základní techniky, postoje, kopy – pokud hledáte konkrétní techniku, postoj či kop, najdete si je jednoduše v seznamu. Techniky jsou řazeny podle toho, jak jdou za sebou ve zkušebním řádu, tzn. nejprve jsou techniky pro začátečníky a poté jsou postupně přidávány pokročilejší až pokročilé.        

2)     Sestavy – najdete zde vysvětlené sestavy 1-8, ke každé sestavě jsou také natočeny v ní požadované techniky.

Ukončení tréninků v roce 2020, Vánoční přání

Vánoční přání

Vážení rodiče, milí taekwondisté,

tréninky taekwondo budou v letošním roce končit v pondělí 21. prosince.

V příštím roce se na Vás budeme opět těšit a to od pondělí 4. ledna 2021 a všichni doufáme, že se snad již budeme moct vrátit do tělocvičny, pokud bychom nemohli, tak Vás budeme informovat, v takovém případě bychom pokračovali s online tréninky.

Rádi bychom Vám prostřednictvím přání, které naleznete v příloze, popřáli krásné vánoční svátky.

S pozdravem,

Marek Doxanský
Kangsim Dojang