info

přidá se na začátek hlavní stránky

Nábor nových členů 2023/2024

_1.jpg

Vážení příznivci taekwondo, 

pomocí formuláře níže můžete provést nezávaznou registraci do oddílu a zajistit si tím místo v příslušné skupině od školního roku 2023/2024. Nově otevíráme i TRÉNINKY PRO DOSPĚLÉ! Po potvrzení registrace obdržíte podrobnější informace ohledně začátku tréninků a plné přihlášky do oddílu.

Děti a mládež

  • První trénink je zdarma na vyzkoušení, aktuální výši členských příspěvků (včetně sourozenecké slevy) naleznete zde.
  • Shrnutí nejdůležitějších informací o oddílu naleznete v infostránce (PDF).

Identifikace
Jméno i příjmení vyplňte, prosím, včetně diakritiky.
Format: 2023-12-04

Datum narození potřebujeme znát, protože: 1) bude jedním z údajů potřebných při vyplňování přihlášky do oddílu; 2) potřebujeme posoudit, zda má uchazeč věk adekvátní skupině, do které se hlásí. Údaje doposud nepřijatých uchazečů uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou pro jejich evidenci - když jsme vyrozuměni o ztrátě zájmu o členství v klubu, údaje bez zbytečného prodlení mažeme.
Kontakt
Zařazení

První příměstský tábor Kangsim Dojang

20230726_153959.jpg

Kangsimáci letos zažili první příměstský tábor, ktery se konal v posledním červencovém týdnu (24. 7. - 28. 7.). Tábor probíhal přímo v Újezdě nad Lesy na druhém stupni Masarykovy základní školy a v blízkém okolí.

Zkoušky na technické stupně

FB_IMG_1687422347771.jpg

Ve dnech od 12.6 do 19.6.2023 se v našem oddíle Kangsim Dojang konaly zkoušky na technické stupně (pásky). Zkoušek se zúčastnilo zhruba 90 taekwondistů.
Zkoušky prověřily znalosti každého taekwondisty a to především v základních technikách, postojích, stepingu, sebeobraně, sestavách a zápase.
Ti, kteří by si chtěli přiblížit průběh zkoušek tak mohou učinit v naší fotogalerii níže nebo jsme také připravili videosestřih ze zkoušek, který naleznete na našem YouTube kanálu:

https://www.youtube.com/watch?v=rBYZwcIcmbs

Gratulujeme všem, kteří zkoušky úspěšně vykonali!

Objednávky vybavení na taekwondo a klubového merche opět spuštěny!

DSC_0445.jpg

Vážení rodiče a členové klubu,

od pondělí 3. dubna do středy 19. dubna 2023 máte opět možnost objednat si vybavení na taekwondo - doboky (oblek na taekwondo), chrániče, pásky, lapy (kopací terče), NOVÁ ODDÍLOVÁ TRIČKA, mikiny a veškerý oddílový sortiment.

Pokud chcete objednávku zboží provést, pokračujte odkazem níže:

V objednávkovém systému na našich internetových stránkách si jednoduše vyberete zboží, které chcete objednat a odešlete objednávku do systému. Po úspěšně provedené objednávce Vám e-mailem přijde její potvrzení. Pokud potvrzení nepřijde, objednávka nemusí být platná. V takovém případě nás prosím kontaktujte na sekretariat@kangsim.cz. Na této adrese nás kontaktujte i v případě změn v existující objednávce či jakýchkoliv jiných problémů. Pak už jen stačí vyčkat, než budete vyzváni k jeho vyzvednutí.

Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí a úspěchů v novém roce! Váš Kangsim

Vánoční přání.jpg