Nábor nových členů 2023/2024

_1.jpg

Vážení příznivci taekwondo, 

pomocí formuláře níže můžete provést nezávaznou registraci do oddílu a zajistit si tím místo v příslušné skupině od školního roku 2023/2024. Nově otevíráme i TRÉNINKY PRO DOSPĚLÉ! Po potvrzení registrace obdržíte podrobnější informace ohledně začátku tréninků a plné přihlášky do oddílu.

Děti a mládež

  • Umožňujeme vyzvedávání dětí z družiny na I. stupni Masarykovy ZŠ před tréninkem a jejich vracení zpět do družiny po tréninku.
  • První trénink je zdarma na vyzkoušení, aktuální výši členských příspěvků (včetně sourozenecké slevy) naleznete zde.
  • Shrnutí nejdůležitějších informací o oddílu naleznete v infostránce (PDF).

Dospělí

Kangsim otevírá tréninky pro dospělé! Chcete se po náročném dni odreagovat od každodenního stresu a díky bojovému umění rozvíjet svoji kondici a zdraví? Pak je taekwondo přesně pro vás. Více informací níže:


Identifikace
Jméno i příjmení vyplňte, prosím, včetně diakritiky.
Format: 2023-09-25

Datum narození potřebujeme znát, protože: 1) bude jedním z údajů potřebných při vyplňování přihlášky do oddílu; 2) potřebujeme posoudit, zda má uchazeč věk adekvátní skupině, do které se hlásí. Údaje doposud nepřijatých uchazečů uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou pro jejich evidenci - když jsme vyrozuměni o ztrátě zájmu o členství v klubu, údaje bez zbytečného prodlení mažeme.
Kontakt
Zařazení