Zájem o členství

Kontakt

Jiřina Harisčáková
+420 776 025 258
sekretariat@kangsim.cz

Přihlášení

Druhý tuzemský online turnaj, Kangsim opět na bedně!

ssc.jpg

 Po delší odmlce, přesněji po 5 měsících, se sobota, 24. října, nesla v duchu závodů, opět v sestavách poomsae. Vzhledem k aktuální situaci se turnaj konal znovu v online prostředí – prostředí internetu. Turnaje Stay safe cup, pořádaného tentokráte oddílem Taehan, se zúčastnilo celkem 138 závodníků z 18 klubů z České, ale také Slovenské republiky.

 Náš oddíl „vyslal do boje“ 20 kangsimáků a nevedlo se jim vůbec zle, ba naopak. Letní příprava, založená hlavně na našem letním soustředění, přinesla své ovoce. Jednoznačným důkazem je fakt, že polovina závodníků si vybojovala medaili. 2 z nich byly bronzové, 5 stříbrných a 3 naši poomsaři nenašli přemožitele.

 Rádi bychom zmínili kategorii Junioři ženy B, kde svůj druhý turnaj v této kategorii s přehledem vyhrála Julie Šlesingerová. Za ní skončila na 2. místě Magdaléna Zíková, pro kterou je to taktéž velký úspěch. Nesmíme opomenout také kategorii mladší žáci muži C, kde jsme měli také 2 závodníky. Díky svému výkonu si stříbrnou medaili vybojoval Tobiáš Grund a vylepšil tak své 3. místo z online Hirundo cupu. Dosáhne příští turnaj na stupínek nejvyšší? Náš druhý závodník, Michael Grünwald, zažil v tomto turnaji hned dvojitou premiéru. Nejenže se jednalo o jeho první turnaj vůbec, ale svoji premiérovou účast přetavil ihned v medailové umístění, a to bronzové. Jako třešničku na závěr jsme si nechali kategorii Kadeti ženy B, kde si po skvělém výkonu došla pro první medaili v této kategorii Kateřina Švejdová. Ta nestačila pouze na členku sportovního centra mládeže a obsadila tedy 2. místo.

 Děkujeme všem za účast, posíláme gratulace všem medailistům, přejeme pevné zdraví a budeme se těšit na nějakém dalším turnaji.  

Umístění

Jednotlivci

1.místo: Adam Papež, Julie Šlesingerová, Tomáš Přinda
2.místo: Martin Horák, Magdalena Zíková, Kateřina Švejdová , Adam Brůček, Tobiáš Grund
3.místo: Mark Sebastian Mázik, Michael Grünwald

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Kalendář

«  

Březen

  »
P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
Přidat do kalendáře