Dostupné formuláře

Zájem o členství

Kontakt

Jana Mátlová
+420 776 025 258
sekretariat@kangsim.cz

Přihlášení

O bod třetí!

Fotografie

Poslední turnaj českých poomsae lig proběhl v Mělníce. Právě tady se všechno rozhodovalo. Obhájíme týmová umístění v lize a extralize? Nebo skončíme na nepopulárním čtvrtém místě? Všichni naši cvičenci si uvědomovali důležitost posledního turnaje v roce. To dokazuje i počet, v jakém jsme vyjeli - 45 závodníků!

Těžko se vyzdvihuje výkon jednotlivce, jelikož se jednalo o úžasné týmové představení. Ale i tak bychom Vám chtěli vylíčit výkon Áni Velebové. Její návrat k poomsae, kdy po dobu několika let dělala závodně kyorugi, dokonala právě tady. Pouhopouhá jedna setinka jí chyběla od senzační porážky reprezentantky A.

Jednalo se o jubilejní 20. ročník, jehož součástí byla i soutěž v "TKD Skills" (silové přerážení, přerážení twio ap chagi a yop chagi). I když se nejednalo o oficiální kompetici, která by ovlivnila pořadí turnaje, tak právě tady jsme nejvíce ukázali týmového ducha. Za našeho povzbuzování přerazil Pepa Skotnica desku ve výšce 225cm a Adam Papež doskočil v yop chagi do vzdálenosti 325 cm. Tyto výkony jim zajistily stříbrné medaile.

V celkovém hodnocení turnaje nám scházelo trochu toho štěstíčka. Pouhý bod nás dělil od poháru za druhé místo. Chvíli to mrzelo, ale po zjištění, že jsme v hodnocení Taekwondo Extraligy a Taekwondo národní ligy skončili na shodném 3. místě (v NTL právě o jeden bod před 4. týmem), propukla mezi námi radost, jelikož právě tímto jsme si zajistili bronzová umístění i v celoročním hodnocení. 

Umístění

1.místo: Tomáš Přinda, Denisa Zakopalová, Anna Peková
2.místo: Martin Horák, Matěj Jirsa, Adam Vaněk, Cristina Isabel Teillierová, Kristýna Jandová
3.místo: Lukáš Kudláček, Anna Velebová, Julie Šlesingerová, Magdalena Zíková, Václav Kratochvíl

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Kalendář

«  

Duben

  »
P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
Přidat do kalendáře