Nejlepší taekwondisti již potřetí měřili své síly v Újezdě!

Screenshot_20230525-132555.png

V sobotu 13. května se konal již třetí ročník turnaje pořádaného domácími taekwondisty, na který se sjelo téměř 200 závodníků ze všech koutů republiky. Kangsimáci se mezi nimi rozhodně neztratili a získali jsme hned 44 medailí – 17 zlatých, 12 stříbrných a 15 bronzových. Těmito výkony jsme dosáhli na celkové 2. místo v týmech. V soutěži nízkých pásků jsme obsadili 3. příčku, v soutěži vysokých pásků jsme nenašli přemožitele a vyšlápli jsme si až na příčku nejvyšší.

Na turnaji se objevila spousta skvělých výkonů, ale rádi bychom vyzdvihli Martina Horáka soutěžícího v kategorii seniorů do 30 let. Ten se na turnaji objevil hned v několika rolích – organizátor, trenér i závodník. S mnoha rolemi a těžkým losem sestav, kteří senioři měli, se popral bravurně. Nejenže porazil své 3 reprezentační kolegy a vyhrál celou kategorii, dokonce získal i nejvyšší bodové hodnocení turnaje!

Akci navštívila i řada rodičů a diváků, kteří vytvořili úžasnou atmosféru. Turnaj byl finančně podpořen MČ Praha 21 – Újezd nad Lesy. Díky této podpoře jsme dokázali zajistit odměny pro závodníky – krásné poháry, medaile a věcné ceny, a zázemí celého turnaje včetně občerstvení. Této podpory si velmi vážíme a tímto způsobem bychom za ni rádi poděkovali.

Dále bychom chtěli poděkovat i našim dlouhodobým sponzorům – generálnímu partnerovi společnosti Abak, provozovateli sítě ujezd.net, a hlavnímu partnerovi Obchodní akademii a Obchodnímu institutu Praha.

Již za 2 týdny nás čeká poslední turnaj v sestavách v tomto pololetí, a to Havířovský pohár. Tak nám držte palce.

Umístění

Jednotlivci

1.místo: Martin Horák, Tomáš Přinda, Barbora Švejdová , Adam Dryml, Denisa Zakopalová, Diana Helena Špilerová
2.místo: Magdalena Zíková, Adam Brůček, Ondřej Papež, Zuzana Vojtková
3.místo: Ema Kukačková, Martin Cidlinský, Ondřej Selucký, Anna Melichárková, Ester Pecháčková

Dvojice

1.místo: Kateřina Švejdová , Adam Brůček
2.místo: Adam Dryml, Sandra Rottenbergová
3.místo: Ondřej Selucký, Lucie Novotná, Ondřej Papež, Silvie Bártová, Martin Horák, Julie Šlesingerová

Trojice

1.místo: Antonín Havlík, Adam Dryml, Mark Sebastian Mázik, Zuzana Vojtková, Diana Helena Špilerová , Ester Pecháčková, Ondřej Selucký, Jan Lachout, Jakub Zima, Magdalena Zíková, Denisa Zakopalová, Ema Kukačková
2.místo: Barbora Švejdová , Kateřina Švejdová , Sandra Rottenbergová, Silvie Bártová, Zuzana Môciková, Michaela Samčenková, Vojtěch Novák, Matej Veverka , Antonín Vítů
3.místo: Lucie Novotná, Bára Brzežková, Tereza Šebestová, Vendula Kleinhamplová, Anežka Hazuzová, Anna Kuthanová