Kangsim Poomsae Cup po roce zpět!

Rok se s rokem sešel a i letos pořádá domácí oddíl Kangsim Dojang vlastní turnaj v taekwondu. Turnaj se co do počtu řadí mezi největší turnaje s nejlepšími účastníky z republiky. Turnaj proběhne v sobotu 13. května a soutěžit se bude v technických sestavách (poomsae), a to individuálně, v párech i týmech po třech. Turnaj je určený pro vysoké i nízké pásky, pro děti i dospělé.

Srdečně zveme všechny zájemce z řad veřejnosti, aby se na výkony soutěžících přišli podívat. Vstup je pro všechny diváky zdarma. Celý turnaj vypukne v 9:45 v budově 2. stupně Masarykovy ZŠ v Újezdě nad Lesy (Polesná 1690).

Turnaj je zařazen do Národní ligy poomsae (nízké pásky) i Extraligy poomsae (vysoké pásky), což znamená, že závodníci za nejlepší individuální výkony získají cenné body právě do těchto celoročních soutěží.

I díky tomu bychom rádi vyzvali všechny pozvané závodníky - přihlašte se a přispějte vlastním výkonem svému mateřskému klubu. Minulý rok jsme skončili na druhém místě za Taehanem a byli bychom rádi, aby letos zůstal pohár pro první místo hezky doma v Újezdě. Každý bod se počítá a může být rozhodující.

Pro účastníky jsou připraveny kromě medailí a pohárů také věcné odměny. Akce je finančně podpořena MČ Praha 21 – Újezd nad Lesy, a také společností CloverDX. Zároveň bychom rádi poděkovali za dlouhodobou podporu našemu generálnímu partneru společnosti Abak, provozovateli sítě Újezd.net, a hlavnímu partneru Obchodní akademii a Obchodnímu institutu Praha.

Oba předchozí ročníky byly velmi kladně hodnoceny z řad závodníků, trenérů i rozhodčích. V nastoleném trendu bychom rádi pokračovali a opět jsme si přichystali několik novinek. Tak se přijďte podívat na vlastní oči, za Vaši diváckou podporu budeme moc vděční.