Zájem o členství

Kontakt

Jiřina Harisčáková
+420 776 025 258
sekretariat@kangsim.cz

Přihlášení

Zahájení tréninků od 12.5. v tělocvičně

Vážení rodiče, milí taekwondisté,

velmi rád bych Vás informoval, že tréninky začínají již zítra v úterý 12.5. od 15h a nakonec budou probíhat tak, jak jsme zvyklí, tedy přímo v tělocvičně na 1. stupni ZŠ. Toto je asi ta nejlepší varianta, kterou jsme si přáli. Budeme tak moct trénovat bez ohledu na venkovní podmínky, budeme mít přístup na WC a výuka bude moct být téměř ve stejném rozsahu jako před karanténou. Tréninky jednotlivých skupin budou probíhat ve dnech a časech na které jste byli zvyklí.

Samozřejmě jsme vázáni i nadále určitými opatřeními a pravidly, které většinou vyplívají z usnesení Ministerstva zdravotnictví, školství, či našich střešních organizací (Národní sportovní agentury, Česká unie sportu, apod.). Tyto nařízení musíme dodržovat, a proto bych Vás chtěl požádat o pochopení a také o součinnost v jejich dodržování. Také bych Vás chtěl požádat o vyplnění formuláře, který je níže ke stažení a jeho odevzdání přímo na tréninku.

Hygienická a jiná opatření k tréninku:

1. Chtěl bych požádat, aby raději všichni chodili na trénink již přímo v tréninkovém oblečení (nemusí to tedy nezbytně být dobok, stačí tepláky, tričko, případně mikina, případně sálová obuv s hladkou podrážkou). Je totiž zakázáno využívat šatny a sprchy, naopak použití WC je povoleno. Pokud by někdo chtěl, může se převléct přímo v tělocvičně, pokud by to však byli všichni, tak by se nám těžko udržoval pořádek.

2. Při vstupu do budovy musí mít všichni roušku. Tu si pak mohou v tělocvičně sundat (nejlépe do připraveného igelitového sáčku), při trénincích skupinového organizovaného sportu není dle Ministerstva zdravotnictví povinnost nosit roušky.

3. Do budovy ZŠ nesmí vstupovat kromě sportovců a trenérů nikdo jiný, tzn. přítomnost rodičů není dovolena.

4.Prosíme rodiče, aby na trénink nepouštěli děti, které vykazují byť i jen malé známky nemoci (kašel, rýma, apod.).   

5. Tréninky budou končit oproti normálnímu stavu o 10-15 minut dříve tak, aby předcházející skupina stačila opustit budovu před skupinou, která bude následovat a to z důvodu, aby se nám skupiny nemísily a abychom měli čas vyvětrat a provézt desinfekci před začátkem dalšího tréninku. Prosíme tedy rodiče, aby s tímto počítali.

6. Vpuštění do budovy se bude rovnat době začátku tréninku. Dřív bylo zvykem chodit na trénink o 10-15 minut dříve kvůli převlečení, to nyní nejde, skupinu můžeme do budovy pustit až poté co odejde předcházející skupina. Netýká se skupin, které začínají od 15h, ty pustíme dříve.

Příklad: pokud je trénink od 16:00h do 17:00h, tak další skupina bude do budovy vpuštěna až v 17:00 poté, co budovu opustí skupina předcházející.

7. Při vstupu do budovy změříme každému teplotu bezkontaktním těploměrem. Pokud někdo bude mít teplotu, na trénink ho nepustíme. Dále si každý při vstupu do budovy a odchodu z ní vydesinfikuje ruce.

8. Po každém použití WC musí proběhnout jeho desinfekce, to budou provádět či kontrolovat přímo trenéři.

9. Nebudou možné pozdní příchody na tréninky, trenér nebude mít čas měřit teplotu, apod..

 
Věřím, že zmiňovaná opatření pochopíte, ostatně jsou naší povinností. Jelikož tuto situaci zažíváme poprvé, tak je také o určitě zkušenosti, aby se vše vyladilo k optimálnímu fungování, poprosíme Vás tedy také o určitou míru tolerance.Pokud by nám někdo mohl vypomoct s desinfekčními prostředky, budeme vděční.

S pozdravem,

Marek Doxanský
Kangsim Dojang z.s. 

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Kalendář

«  

Březen

  »
P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
Přidat do kalendáře