Kangsim YouTube kanál nově a přehledně

173156751_290696525848065_9062637578493478698_n.jpg

Chtěli bychom Vás informovat, že jsme zaktualizovali náš YouTube kanál tak, aby Vám byl co nejvíc k užitku a usnadnil učení z našich videí. Na domovské stránce našeho YouTube kanálu nyní najdete zařazení videí do 4 základních kategorií, které jsme seřadili tak, aby byly co nejpřehlednější a našli jste vždy co potřebujete. Kategorie jsou následující:

1)     Základní techniky, postoje, kopy – pokud hledáte konkrétní techniku, postoj či kop, najdete si je jednoduše v seznamu. Techniky jsou řazeny podle toho, jak jdou za sebou ve zkušebním řádu, tzn. nejprve jsou techniky pro začátečníky a poté jsou postupně přidávány pokročilejší až pokročilé.        

2)     Sestavy – najdete zde vysvětlené sestavy 1-8, ke každé sestavě jsou také natočeny v ní požadované techniky.

 3)    Zkoušky na pásky – chcete se dobře připravit na zkoušky, jednoduše zvolte požadovaný stupeň (barvu pásku) a sledujte, co je jejich obsahem. Kromě zkoušek na nízké technické stupně byly nově přidány i videa pro vyšší technické stupně.

4)     Kangsim E-learning – zahrnuje veškeré naše videomateriály natočené od loňského jara.


Pokud chcete, aby se Vám ukazovala naše nová videa (mj. přidáváme např. i zábavné rozcvičky na hudbu), tak po rozkliknutí odkazu (viz. níže) klikněte na „odebírat“. Pak už Vám nic nebrání v přísunu nových informací o taekwondo.

odkaz: https://www.youtube.com/channel/UCvAcs64TB-7VKjBcVFzQ_vQ

Vše bylo vymyšleno tak, aby Vám byla usnadněna práce při přípravě na zkoušky, nebo i zpracovávání informací v běžném tréninku, kdy si jednoduše můžete díky videu zopakovat základy jednotlivých technik.

 

Váš Kangsim Dojang