Objednávky vybavení na taekwondo a klubového merche opět spuštěny!

DSC_0445.jpg

Vážení rodiče a členové klubu,

od pondělí 3. dubna do středy 19. dubna 2023 máte opět možnost objednat si vybavení na taekwondo - doboky (oblek na taekwondo), chrániče, pásky, lapy (kopací terče), NOVÁ ODDÍLOVÁ TRIČKA, mikiny a veškerý oddílový sortiment.

Pokud chcete objednávku zboží provést, pokračujte odkazem níže:

V objednávkovém systému na našich internetových stránkách si jednoduše vyberete zboží, které chcete objednat a odešlete objednávku do systému. Po úspěšně provedené objednávce Vám e-mailem přijde její potvrzení. Pokud potvrzení nepřijde, objednávka nemusí být platná. V takovém případě nás prosím kontaktujte na sekretariat@kangsim.cz. Na této adrese nás kontaktujte i v případě změn v existující objednávce či jakýchkoliv jiných problémů. Pak už jen stačí vyčkat, než budete vyzváni k jeho vyzvednutí.

Většina zboží bude k dispozici do týdne od objednání - v případě delší dodací lhůty Vás budeme informovat e-mailem. Vyzvednutí objednávek bude možné vždy v úředních hodinách sekretariátu, tj. vždy ve středu od 15:00 do 20:00 a ve čtvrtek od 15:00 do 19:30. Platbu přijímáme pouze v hotovosti!