Zájem o členství

Přihlášení

Vítězství na Hansoo cupu!

Fotografie

V sobotu 1. prosince jsme vyrazili do nedalekého Mělníka, kde se konal již 19. ročník Hansoo Cup turnaje. S velkým počtem závodníků jsme byli opět nepřehlédnutelnými favority.

Naši mladší žáci a kadeti měli opět složitou cestu před sebou z důvodu nemalého počtu závodníků. Bohužel se občas některým nepodařilo probojovat až do finále. Avšak ti, kterým se to povedlo, si dali záležet, aby předvedli své nejlepší výkony. Mezi takovými nelze opomenout Tomáše Přindu. Podařilo se mu zvítězit v početné kategorii a vyhrát tím i národní ligu. Skvěle prokázala svůj sestavářský um i Anička Peková, když vyhrála zlatou medaili. V zastoupení černých pásků překvapil Ondřej Pfrogner, jemuž se podařilo v kategorii s několika zkušenými soupeři obsadit třetí místo.

Kategorie tentokrát ubíhaly rychleji než obvykle a to hlavně z důvodu absence dvojic a trojic, které byly nahrazené takzvanými „Taekwondo skills“. V těch se soutěžilo v různých disciplínách, spojených samozřejmě s Taekwondem. Do celkového bodového hodnocení týmů se ale nepočítaly. Přesto si naše týmy odvezly z turnaje poháry za první místo v kategorii do 17 let a za druhé místo v kategorii nad 17.

Z Mělníka putovalo do Újezda celkem 6 zlatých, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile, čímž jsme si zajistili první místo s náskokem 11 bodů před domácím týmem Hansoo. Za celou letošní sezónu jsme skončili první v Národní Lize Poomsae (do modro-červeného pásku) a třetí v Extralize Poomsae, což jsou skvělé výsledky. Přesto je stále do budoucna co zlepšovat. Další turnaj nás čeká až na jaře příští rok. Věříme, že do toho dáme ještě víc a zamíříme ve větším počtu i na zahraniční turnaje.

Umístění

Jednotlivci

1.místo: Adam Papež, Tomáš Přinda, Matěj Bulíř, Roderik Pechr, Klára Janovská, Anna Peková
2.místo: Marie Brejlová, Michal Brůček, Matěj Jirsa, Julie Šlesingerová, Josef Skotnica, Ema Kukačková, Filip Haverland
3.místo: Ondřej Pfrogner, Lukáš Kudláček, Sebastian Schindler