Schaffhauser Poomsae Open

Fotografie

Sobota 6. dubna byla ve znamení taekwondo. Kromě Aprílového turnaje v Humpolci se naši závodníci v poomsae (sestavách) zúčastnili turnaje ve švýcarském městečku Shaffhausen. Do Shaffhausenu jsme se rádi po roční odmlce vrátili a znovu jsme nabyli jen pozitivních dojmů, hlavně co se týče organizace a obsazení jednotlivých kategorií.

Ve Švýcarsku se nás představilo šest kangsimáků a hned pro tři z nich to byla premiéra v zahraničí. Naši benjamínci dlouho nečekali a hned zrána přišli všichni tři na řadu. Jako první a druhý šli Kateřina Švejdová a Tomáš Přinda, kteří cvičili souběžně na různých plochách. Kromě této náhody se jim podařilo vybojovat i stejnou, stříbrnou, medaili. Po nich nastoupila na tatami Denisa Zakopalová. Ta nenašla přemožitelek a bezkonkurenčně si dokráčela pro zlato.

Těsně po poledni se objevila na tatami i Julie Šlesingerová. Ta i přes bolest kolene obsadila krásné 3. místo. Ke konci dne se po sobě v těsném sledu představili Kateřina Skotnicová a Martin Horák. Martinovi přálo štěstí. Se čtvrtým Švýcarem měl stejné bodové hodnocení. Naštěstí ho na bronzovou příčku ho dostala lepší prezentace z obou sestav.

Pět medailí v šesti lidech je skvělý úspěch, na který máme v plánu rozhodně navazovat. Příští víkend jedeme na turnaj do slovenského Trenčína, kde se představí dvě naše závodnice. Pak nás čeká už jen Hirundo cup v Praze. Tam chceme znovu ukázat modročervenou sílu Kangsimu.

Umístění

1.místo: Denisa Zakopalová
2.místo: Tomáš Přinda, Kateřina Švejdová
3.místo: Martin Horák, Julie Šlesingerová

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Kalendář

«  

Červen

  »
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
Přidat do kalendáře