Zájem o členství

Kontakt

Jana Mátlová
+420 776 025 258
sekretariat@kangsim.cz

Přihlášení

Aprílový turnaj

Dne 6. dubna jsem se znovu po roce vydali do Humpolce, kde se konal turnaj v kyorugi (boji) určený nejen pro národní ligu, ale také pro extra ligu. Pro některé z našich závodníků to byla úplně první soutěžní akce vůbec. Mezi tyto benjamínky patřil například Tomáš Zima, Martin Kouba, či Vendy Weichetová. Celkem nás vyjelo 15 závodníků, 4 profesionální a časem ověření koučové a zástup rodičů, připravených povzbuzovat své ratolesti za každou cenu.
Již několik minut po oficiálním zahájení turnaje se na tatami začali shromažďovat naši první závodníci připravení ukázat, co v nich je. Panovala zde úžasná atmosféra. Nádherné boje předvedl například Vojtěch Stejskal, který naprosto rozdrtil své protivníky a vydobyl si tak zlatou medaili. Další zápas, který byl na tomto turnaji naprosto nezapomenutelný, předvedly sestry Karolína a Kristýna Česnekovy, které se o první příčku rvaly až do úplného konce. Vítězkou tohoto přetěžkého boje se sice stala Kristýna s rozdílem jednoho bodu, ale i tak její sestře Karolíně patří velký respekt. Takové zápasy se nevidí každý den.
Celkem se nám podařilo nasbírat 14 cenných medailí, což v účasti 15 závodníků není vůbec špatné. V soutěži týmů se nám podařilo umístit na 3. místě.

Chtěl bych jménem týmu poděkovat všem závodníkům, koučům i rodičům za to, že si udělali čas a podnikli s námi tuto bojovou výpravu. Doufám, že jste si akci užili stejně jako já a budu se těšit příště.

Autor:
Josef Skotnica

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Kalendář

«  

Leden

  »
P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
Přidat do kalendáře