Újezdské taekwondo opět mezi nejlepšími v roce 2018

Fotografie

V posledních letech si pro následující období vždy stanovujeme laťku velmi vysoko, přesto se nám stále daří držet se na špičce českého taekwonda. Posuďte sami, jak se nám to vydařilo v loňském roce.

Ve sportovním zápase v nejprestižnější kategorii Taekwondo extraliga jsme skončili na skvělém 3. místě. O toto umístění již pravidelně svádíme vyrovnaný boj s týmem Cobra Dojang Praha a mnohdy rozhodují až poslední turnaje sezony. Konkurenci jsme nenalezli v Národní taekwondo lize mládeže, tedy soutěži dětských kategorií nízkých pásků, kterou jsme ovládli a v roce 2018 celkově zvítězili.

Rovněž se nám uplynulý rok skvěle vydařil v soutěži v technických sestav. V nejvyšší soutěži Extraliga poomsae jsme obsadili 3. místo, a v kategorii nízkých pásků, Národní lize poomsae, jsme se nenalezli konkurenci a umístili se na celkovém 1. místě napříč republikou!

Vynikající týmové výsledky jsou tvořeny jednotlivci. Rádi zde tedy jmenujeme ligové vítěze ve svých kategoriích, kteří velkým dílem přispěli k týmovým umístěním:

Přinda Tomáš

Rovněž by tyto úspěchy nebyly možné bez našich partnerů, poděkování závěrem míří k našim sponzorům - generálním partnerem je společnost Abak, s.r.o., provozovatel sítě Újezd.net, hlavním partnerem Obchodní akademie Praha, s.r.o. Poděkování také patří MČ Praha 21 za podporu v rámci grantového řízení, ve kterých podpořila tréninkové a závodní sportovní aktivity našeho klubu.