Zájem o členství

Přihlášení

V ROCE 2017 OPĚT MEZI NEJLEPŠÍMI!!!

Fotografie

Po mimořádném výsledku v sezóně 2016, kdy se nám podařilo medailově se umístit ve všech ligách, které v taekwondo existují - soutěže v sestavách či ve sportovním zápase, v dětských nebo dospělých kategoriích - všude jsme stáli na stupních vítězů,  byla laťka velmi vysoko. Ovšem nám se podařilo na vynikající výsledky navázat.

Ve sportovním zápase v nejprestižnější kategorii, soutěži juniorů a seniorů vyšších pásků - Taekwondo extralize, jsme skončili na skvělém 2. místě. Stejný stupeň jsme obsadili také v Národní taekwondo lize mládeže, tedy soutěži dětských kategorií nízkých pásků. V druhé nejvyšší soutěži juniorů a seniorů nižších pásků, Národní Taekwondo lize, jsme vybojovali bronz.

Co se týká technických sestav, opět jsme obsadili vynikající 2. místo v Extralize poomsae. Nižší soutěž, Národní ligu poomsae, tedy kategorii nízkých pásků, jsme ale naprosto ovládli a s obrovským bodovým rozdílem zvítězili.

Vynikající týmové výsledky jsou ale tvořeny individuálními úspěchy, které rádi vyzdvihneme.