Naše úspěchy

Oddílové úspěchy v roce 2018

Prague Open 4. místo
Sokol Cup 3. místo
Czech Open 3. místo
TNT cup 3. místo
Cobra Cup 3. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2018

Bratislava open:
Eliška Vlachová, 3. místo
Vojtěch Vaníček, 2. místo
Adéla Kukačková, 1. místo
Denis Vlačiha, 3. místo

Keumgang open:
Kateřina Chejnová, 2. místo

Oddílové úspěchy v roce 2018 - Poomse

Hansoo Cup 1. místo
Nextgen Nextlevel 2. místo
Prague Open 2. místo
Hirundo Cup 2. místo
Havířovský pohár 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2017

Vánoční turnaj - NEDĚLE 1. místo
Prague Open 3. místo
SOKOL CUP / Cefta 3. místo
Czech Open 3. místo
Aprílový turnaj 2. místo
COBRA CUP 5. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2017

Sachsen Anhalt cup:
Kateřina Skotnicová, 3. místo
Michal Ešše, 2. místo
Jakub Jirsa, 2. místo
Matyáš Kebrt, 3. místo
Eva Šťastná, 2. místo
Jiří Veselý, 3. místo

Black Tiger Snina Cup:
Matyáš Kebrt, 2. místo
Eliška Vlachová, 1. místo
Kateřina Skotnicová, 2. místo
Adéla Kukačková, 1. místo
Josef Skotnica, 1. místo

Berlin open:
Štěpán Nepraš, 2. místo
Matyáš Kebrt, 3. místo
Kateřina Chejnová, 3. místo
Josef Skotnica, 3. místo
Kateřina Skotnicová, 3. místo
Jakub Vaníček, 3. místo
Anna Velebová, 2. místo
Viktor Vodička, 1. místo

Trenčín open:
Michal Ešše, 1. místo
Kristýna Kovářová, 3. místo
Adéla Kukačková, 1. místo
Kateřina Skotnicová, 2. místo
Jakub Vaníček, 2. místo
Anna Velebová, 3. místo
Eliška Vlachová, 3. místo
Viktor Vodička, 1. místo

Keumgang open:
Anna Velebová, 2. místo

Swarzedz cup:
Jakub Vaníček, 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2017 - Poomse

Hansoo Cup 2. místo
Prague Open 2. místo
Moravia Poomse Cup 1. místo
Czech Open 3. místo
Havířovský pohár 1. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2017 - Poomse

Ilyo Cup Košice:
Matěj Jirsa, 1. místo
Kateřina Skotnicová, 1. místo
Oldřich Jandl, 3. místo
Michal Brůček, 1. místo

Hungarian Open:
Kateřina Skotnicová, 2. místo

Berlin Open:
Martin Pfrogner, 3. místo
Oldřich Jandl, 3. místo
Michal Brůček, 1. místo

Schaffhauser Poomsae Open:
Anna Velebová, 1. místo
Kateřina Skotnicová, 3. místo
Martin Horák, 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2016

SOKOL CUP A CEFTA 2. místo
Czech Open 2016 2. místo
Scorpions Cup 2. místo
Aprílový turnaj 2. místo
Cobra CUP 2. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2016

Ilyo cup:
Kateřina Chejnová, 2. místo
Štěpán Nepraš, 3. místo
Pavel Pospíšek, 1. místo
Eva Šťastná, 3. místo
Pavel Švejda, 3. místo
Anna Velebová, 2. místo
Eliška Vlachová, 1. místo
Adéla Kukačková, 2. místo

Bratislava Open:
Kateřina Chejnová, 2. místo
Kristýna Kovářová, 3. místo
Patrik Malinský, 2. místo
Adéla Kukačková, 3. místo
Pavel Švejda, 3. místo
Jakub Vaníček, 3. místo
Denis Vlačiha, 2. místo

Berlin open:
Michal Ešše, 2. místo
Kateřina Chejnová, 1. místo
Patrik Malinský, 3. místo
Anita Marýzková, 3. místo
Zohrab Petrosyan, 3. místo
Josef Skotnica, 3. místo
Pavel Švejda, 3. místo
Anna Velebová, 3. místo
Denis Vlačiha, 3. místo
Alena Weichetová, 2. místo

Wielkopolska cup:
Alena Weichetová, 3. místo
Kristýna Kovářová, 3. místo

Oddílové úspěchy v roce 2016 - Poomse

KOLÍN CUP - CZECH OPEN POOMSE 2. místo
Havířovský pohár 2. místo

Oddílové úspěchy v roce 2015

Vánoční turnaj - NEDĚLE 1. místo
Protivín Cup 2015 1. místo
Sokol Cup 4. místo
Czech Open 3. místo
Scorpions Cup 3. místo
Aprílový turnaj 3. místo
Cobra Cup 3. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2015

Ilyo-Cup 2015 and CEFTA championship:
Alena Weichetová, 1. místo
Eliška Vlachová, 3. místo
Pavel Švejda, 2. místo
Adéla Kukačková, 3. místo

Sachsen-Anhalt Cup:
Štěpán Nepraš, 3. místo
Patrik Malinský, 3. místo
Adéla Kukačková, 3. místo
Kateřina Chejnová, 2. místo
Kristýna Kovářová, 1. místo
Kateřina Skotnicová, 2. místo
David Sládek, 1. místo
Alena Weichetová, 1. místo
Eliška Vlachová, 1. místo
Anna Vlachová, 3. místo
Jakub Vaníček, 2. místo
Eva Šťastná, 3. místo

Masters cup:
Jakub Vaníček, 1. místo

Berlin Open:
Michal Ešše, 2. místo
Kateřina Chejnová, 3. místo
Kristýna Kovářová, 1. místo
Adéla Kukačková, 1. místo
Štěpán Nepraš, 3. místo
Eva Šťastná, 2. místo
Eliška Vlachová, 2. místo

Creti Cup:
Štěpán Nepraš, 1. místo
David Fíla, 2. místo

Oddílové úspěchy v roce 2015 - Poomse

Prague Open 3. místo
Moravia Poomse CUP 1. místo
Kolín CUP/Czech Open Poomse 2015 2. místo
Havířovský pohár 2015 2. místo

Oddílové úspěchy v roce 2014

Taekwondo extraliga 3. místo
Národní taekwondo liga mládeže 1. místo
Prague Open 4. místo
Protivín Cup 3. místo
Sokol Cup 3. místo
Czech Open 3. místo
Scorpions Cup 2. místo
Aprílový turnaj 2. místo
Cobra Cup 5. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2014

Sachsen-Anhalt Cup:
Michal Ešše, 3. místo
Jan Machů, 1. místo
Jakub Vaníček, 3. místo
Alena Weichetová, 2. místo
Kateřina Weichetová, 2. místo

Bratislava Open:
Pavel Švejda, 1. místo
Lukáš Sládek, 1. místo
Jan Machů, 2. místo
Michal Ešše, 2. místo

Berlín Open:
Michal Ešše, 1. místo
Pavel Švejda, 1. místo
Lukáš Sládek, 3. místo
Jakub Vaníček, 3. místo

Oddílové úspěchy v roce 2014 - Poomse

Národní liga poomsae 1. místo
Extraliga poomsae 2. místo
Hansoo Cup 2. místo
Prague Open 2. místo
Moravia Poomse Cup 5. místo
Czech Open Poomse / Májový pohár 2. místo
Kolín Cup 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2013

Taekwondo extraliga 3. místo
Národní taekwondo liga mládeže 1. místo
Protivín Cup 2. místo
Prague Open 5. místo
Sokol Cup- Cefta 3. místo
Scorpions Cup 3. místo
Aprílový turnaj 1. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2013

Condor Open (Chorvatsko):
Sebastian Sviderski, 3. místo

Berlín Open (Německo):
Lukáš Sládek, 1. místo
Sebastian Sviderski, 2. místo
Jakub Vaníček, 3. místo

Oddílové úspěchy v roce 2013 - Poomse

Národní liga poomse 1. místo
Extraliga poomse 2. místo
Mikulášský Turnaj 1. místo
Prague Open 2. místo
Moravia Poomse Cup 4. místo
Májový Pohár 2. místo
Kolín Cup 1. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2013 - Poomse

Croatia Open 2013 (Chorvatsko):
Martin Horák, 1. místo

TNT Cup (Rakousko):
Jan Pospíšil, 2. místo
Kryštof Pikner, 1. místo
Martin Horák, 2. místo

Oddílové úspěchy v roce 2012

Národní taekwondo liga mládeže 2. místo
Taekwondo extraliga mládeže 3. místo
Taekwondo extraliga 2. místo
Prague Open (Kyorugi) 4. místo
Czech Open 2. místo
Májový pohár 2012 3. místo
Scorpions Cup 5. místo
Aprílový turnaj 3. místo
Cobra Cup (kyorugi) 5. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2012

Austria Open (Rakousko):
Jakub Šťastný, 1. místo

Karlovac Open (Chorvatsko):
Lukáš Sládek, 2. místo
Mikuláš Novotný, 1. místo
Tomáš Řehák, 3. místo
Jakub Vaníček, 3. místo
Jakub Šťastný, 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2012 - Poomse

Národní liga poomsae 3. místo
Extraliga poomsae 4. místo
Májový Pohár 4. místo
Kolín Cup 2012 5. místo
Cobra Cup 5. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2012 - Poomse

Hungarian Open (Maďarsko):
Jan Pospíšil, 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2011

Národní taekwondo liga mládeže 2. místo
Taekwondo extraliga 2. místo
Protivín Cup 5. místo
Czech Open 3. místo v kategorii Junioři a senioři
Scorpions Cup 3. místo
Cobra Cup 4. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2011

Croatia Open:
Jakub Šťastný, 3. místo

Světová olympijská kvalifikace:
Dominik Urich - účast

Austria Open:
Jakub Šťastný, 3. místo

Karlovac Open:
Richard Stočes, 2. místo
Pavel Pospíšek, 1. místo
Dominik Urich, 1. místo
Jakub Šťastný, 2. místo

Mistrovství světa:
Jakub Šťastný - účast

Creti Cup:
Dominik Urich, 2. místo

Oddílové úspěchy v roce 2011 - Poomse

Národní liga poomsae 3. místo
Mikulášský turnaj 4. místo
Prague Open 4. místo
Hansoo Cup 5. místo
Májový pohár 4. místo
Kolín Cup 5. místo
Cobra Cup 5. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2011 - Poomse

Open Challenge Cup (Belgie):
Kryštof Pikner, 3. místo

Oddílové úspěchy v roce 2010

Taekwondo extraliga 2. místo
Taekwondo extraliga mládeže 5. místo
Národní taekwondo liga mládeže 1. místo
Vánoční turnaj 1. místo
Protivín Cup 4. místo
Prague Open 3. místo
Czech Open 3. místo
Májový pohár 2. místo
Aprílový pohár 5. místo
Cobra Cup 2. místo
Scorpions Cup 3. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2010

Park Pokal:
Dominik Urich, 1. místo

Mistrovství Evropy:
Jakub Šťastný, 9. místo

Mistrovství světa juniorů:
Klára Šťastná - účast

Oddílové úspěchy v roce 2010 - Poomse

Mistrovství ČR 5. místo
Prague Open 5. místo

Oddílové úspěchy v roce 2009

Vánoční turnaj 2. místo
Prague Open 2. místo
Czech Open 4. místo
Májový pohár 2. místo
Scorpions Cup 3. místo
Cobra Cup 5. místo

Oddílové úspěchy v roce 2008

Vánoční turnaj 2. místo
Prague Open 2. místo
Czech Open 4. místo
Májový pohár 2. místo
Scorpions Cup 3. místo
Cobra Cup 4. místo

Oddílové úspěchy v roce 2007

Prague Open 1. místo
CEFTA 3. místo
Czech Open 1. místo
Májový pohár 1. místo
Scorpions Cup 3. místo
Cobra Cup 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2006

Vánoční pohár 2. místo
Prague Open 3. místo
Czech Open 2. místo
Scorpions Cup 2. místo
Májový pohár 3. místo
Cobra Cup 3. místo

Oddílové úspěchy v roce 2005

Vánoční pohár 5. místo
Prague Open 1. místo
Sokol Cup 1. místo
Czech Open 1. místo
Májový pohár 1. místo
Cobra Cup 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2004

Prague Open 2. místo
Sokol Cup 3. místo
Czech Open 2. místo
Májový pohár 2. místo
Severo Cup 2. místo
Cobra Cup 1. místo

Oddílové úspěchy v roce 2003

Májový pohár 2. místo

Skupinové foto 




Naši závodníci na Adidas Cupu 2007 s medailemi




Naši závodníci na Otevřeném mistrovství České republiky a jejich medaile




Marek Doxanský na Májovém poháru 2007 spolu s pohárem za vítězství v kategorii týmů




Naši závodníci na Cobra Cupu 2007 se svými trofejemi




Medaile z Treleborg Open, zleva: Sára Semerádová, Marcela Miková a Klára Šťastná

Oddílové úspěchy v roce 2009 

Vícemistři Národní ligy 2009
Vánoční turnaj 2. místo
(1. místo v kategorii aspirantů, juniorů a seniorů, 3. místo v kategorii dětí)
Prague Open 2. místo
Czech Open 4. místo
Májový pohár 2. místo
Scorpions Cup 3. místo
Cobra Cup 5. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2009

Mistrovství světa - Copenhagen (DK):
účast Jakuba Šťastného

Mistrovství Evropy - Trelleborg (SWE):
účast Jakuba Šťastného
účast Pavla Pospíška 

Mistrovství Evropy kadetů - Záhřeb (HR):
účast Kláry Šťastné

Croatia Open - Chorvatsko:
Pavel Pospíšek, 3. místo (junioři -59 kg)

Zagreb Trophy - Chorvatsko:
Jan Hruška, 3. místo (kadeti)
Klára Šťastná, 1. místo (kadeti)

Austria Open - Rakousko:
Pavel Pospíšek, 3. místo (junioři -59 kg)
Jakub Šťastný, 3. místo (junioři -78 kg)  

Creti Cup - Německo:
Marcela Miková, 3. místo (seniorky -47 kg)
Jakub Šťastný, 1. místo (junioři -78 kg)1
Dominik Urich, 2. místo (junioři) 

 

Oddílové úspěchy v roce 2008

Vícemistři Národní ligy 2008
Vánoční turnaj 2. místo
Prague Open 2. místo 
Czech Open 4. místo (3. místo z českých týmů)
Májový pohár 2. místo
Scorpions Cup 3. místo
Cobra Cup 4. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2008

Croatia Open - Chorvatsko:
Jakub Šťastný, 3. místo (junioři - 78 kg) 

Big Fox Cup - Slovinsko:
Maroš Novák, 1. místo (junioři - 73 kg)
Jakub Šťastný, 1. místo (junioři - 78 kg), Cena Fair Play
Marcela Miková, 2. místo (seniorky - 47 kg)
Pavel Pospíšek, 2. místo (junioři - 59 kg)
Sára Semerádová, 3. místo (kadeti - 55 kg)
Julius Smolej, 3. místo (kadeti)
Dominik Šebesta, 3. místo (kadeti)
Dominik Urich, 3. místo (junioři - 78 kg)

Flanders Cup - Belgie:
Pavel Pospíšek, 1. místo (junioři – 48 kg)
Jakub Šťastný, 1. místo (junioři – 68 kg)
Sára Semerádová, 3. místo (aspirantky – 51 kg)
Klára Šťastná, 3. místo (aspirantky – 46 kg)

 

Oddílové úspěchy v roce 2007

Vícemistři Národní ligy 2007
Cobra Cup 1. místo
Májový pohár 1. místo
Scorpions Cup 3. místo
Czech Open 1. místo
Prague Open 1. místo
CEFTA 3. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2007

Trelleborg Open - Švédsko:
Marcela Miková, 3. místo (seniorky – 47 kg)
Sára Semerádová, 3. místo (aspirantky – 46 kg)

Olympic Masters Cup - Holandsko:
Pavel Pospíšek, 3. místo (kadeti - 48 kg)
Jakub Šťastný, 3. místo (junioři - 68 kg)
Robert Husák, 3. místo (junioři - 78 kg)

Austria Open - Rakousko:
Pavel Pospíšek, 3. místo (kadeti – 49 kg)

Adidas Cup - Německo:
Marcela Miková, 1. místo (seniorky – 47 kg)
Sára Semerádová, 1. místo (kadeti - 49 kg)
Jan Berger, 1. místo (junioři - 63 kg)
Klára Šťastná, 2. místo (kadeti - 44 kg)
Pavel Pospíšek, 2. místo (junioři - 51 kg)
Jakub Šťastný, 3. místo (junioři - 73 kg)
Robert Husák, 3. místo (junioři - 78 kg)

Croatia Open - Chorvatsko:

Robert Husák, 3. místo (junioři - 78 kg)

Mistrovství světa Čína:
účast Marcely Mikové (seniorky – 47 kg)

Mistrovství Evropy kadetů:
účast Pavla Pospíška (kadeti - 49 kg)

 

Oddílové úspěchy v roce 2006

Vítězové Národní ligy 2006
Cobra Cup 3. místo
Májový pohár 3. místo
Scorpions Cup 2. místo
Czech Open 2. místo (1. místo z českých týmů)
Prague Open 3. místo (2. místo z českých týmů)
Vánoční pohár 7. místo (2. místo z českých týmů)

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2006

Turnaj M2 – Chorvatsko:
Marcela Miková, 1. místo (seniorky – 47 kg)

Austria Open – Rakousko:
Marcela Miková, 2. místo (seniorky – 47 kg)

Cefta turnaj olympijských nadějí – Slovensko:
Šťastná Klára, 1. místo (starší žákyně – 47 kg)
Sára Semerádová, 2. místo (starší žákyně – 43 kg)

 

Oddílové úspěchy v roce 2005

Prague Open 1. místo
Sokol Cup 1. místo
Czech Open 1. místo
Májový Pohár 1. místo
Cobra Cup 1. místo
Vánoční Pohár 5. místo

Zahraniční úspěchy jednotlivců v roce 2005

Lecaf Cup – Německo: 7 zlatých, 1 stříbrná medaile

Universum Cup – Maďarsko: 1 zlatá

Flora Pokal – Německo: 1 bronzová

Polish Open – Polsko: 1 stříbrná

Adidas Cup – Německo: 1 zlatá, 2 bronzové

Jastreb Open – Chorvatsko: 1 stříbrná

Sachsen Anhalt Cup – Německo: 1 Bronzová

CEFTA (turnaj olympijských nadějí) – Slovensko: 3 zlaté, 2 stříbrné

Copenhagen Tournament – Dánsko: 1 stříbrná

 

Oddílové úspěchy v roce 2004

Prague Open 2. místo
Sokol Cup 3. místo
Czech Open 2. místo
Májový Pohár 2. místo
Severo Cup 2. místo
Cobra Cup 1. místo

 

Oddílové úspěchy v roce 2003

Pražská liga: 2 zlaté, 2 stříbrné, 4 bronzové medaile
Májový pohár: 2. místo

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Kalendář

«  

Prosinec

  »
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 
Přidat do kalendáře