Letní soustředění újezdských taekwondistů

Jak bývá zvykem, i tento rok v první polovině srpna vyrazila výprava 89 kangsimáků na soustředění a již po šesté do Malých Svatoňovic v Podkrkonoší. Letošní rok byl rekordní počtem účastníků, avšak naplánovaný program tréninků, her, výletů a zábavy byl dodržen a vše se vydařilo na jedničku. 

I letos byl denní program náročný. Začínal ranním během, následovaly dva dvouhodinové tréninky a končil hodinovou přípravou na zkoušky. Účastníci byli rozděleni do tří tréninkových skupin a to na „tým A“, „tým B“ a „Poomse tým“.  

Pod záštitou Marka Doxanského vedli „tým A“ Pavel Pospíšek s Marošem Novákem, „tým B“ trénovali Marek Doxanský s Lukášem Sládkem. Jako každoročně mezi nás zavítal korejský mistr Lee Youn Jae, nově držitel osmého Danu a trenér reprezentace poomse, který se během své přítomnosti věnoval skupině poomse a devíti závodníkům připravující se na zkoušky na 1. KUP. Zbývající tréninky skupiny Pomse tým vedli Martin Horák, Martin Skolil, Ondřej Pfrogner a M.Doxanský. 

Ve volném čase se kangsimáci snažili přijít na stopu Dmitrije Bezkočkého, který tvořil ústřední postavu v celotáborové hře. Na cestě k jeho dopadení bylo třeba rozluštit několik hlavolamů, hádanek, využívat fantazii nebo zabojovat při sportovních hrách. 

Úterní slunečný den byl odpočinkový a poznávací zároveň, podívali jsme se do největšího areálu dělostřelecké tvrze tehdejšího Československa – Stachelberg, vybudované během druhé světové války. Součástí areálu je i rozhledna Eliška, která skýtá nádherný pohled na okolní krajiny. Den jsme zakončili procházkou skrz lesy a louky až do Trutnova, kde na nás čekala zmrzlina a autobus. Večer jsme strávili u táboráku při opékání buřtů. 

Poděkování za finanční příspěvek patří úřadu městské části Praha 21. Dále patří veliké „díky“ všem rodičům, nejen těm, kteří se na přípravách akce přímo podíleli. Opomenout nesmíme skvělé zdravotnice a vedoucí, Klárku Šťastnou, Míšu Mikešovou a Báru Bíbovou a dále strůjce informačního systému Roberta Husáka. Děkujeme. Největší zásluhu za vydařené soustředění ale mají všichni zúčastnění, kteří vytvořili jednu velkou rodinu. 

Za Kangsim Dojang

Barbora Bíbová

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Kalendář

«  

Červen

  »
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
Přidat do kalendáře