Zájem o členství

Kontakt

Jana Mátlová
+420 776 025 258
sekretariat@kangsim.cz

Přihlášení

Exhibice Kangsim v rámci Týdne zdraví

Tak jako v předchozích letech, i letos měli občané Újezda nad Lesy možnost přijít se podívat na naši již tradiční ukázkovou a exhibici, která se tentokrát konala v sobotu 15. září v nově zrekonstruovaném skateparku za základní školou. Akce se konala v rámci sobotního programu Týdne zdraví.

V průběhu exhibice bojového umění Taekwondo měli diváci možnost shlédnout “staré dobré” a klasické ukázky, které do programu zařazujeme každý rok, jakými jsou například sebeobrana v podání hlavního trenéra Marka Doxanského, sportovní zápas, silové přerážení stavebního materiálu ytong nebo sestava v podání našich mladších závodníků. S novou exhibicí se vždy do programu snažíme vměstnat nějakou novinku a tak letos byla exhibice obohacena o akrobatické prvky, sestavy se zbraněmi či nové prvky při přerážení dřevěných desek.

Na tomto místě bychom chtěli poděkovat všem, kteří se zapojili do příprav exhibice a vypomohli s organizací. Velký dík patří především Ondrovi Pfrognerovi a Lukáši Sládkovi, jejichž rukopis letošní ukázková exhibice nesla. Děkujeme rovněž všem, kteří se na nás přišli v sobotní odpoledne podívat a podpořit nás. S příchodem nového školního rokem se vrháme do nové závodní sezóny a tedy i do intenzivního tréninku. O výsledcích naší píle Vás budeme rádi informovat v dalších číslech.

Generální partner

logo_ujezdnet.png

Hlavní partner

oapraha_logo.png

Partneři

Praha azlogo.png
p21logo.png myself_logo.png
msmt_logo.png

Kalendář

«  

Leden

  »
P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
Přidat do kalendáře